JACK black - компактне і оригінальне рішення для офісу. Основна його особливість - металева складна рама. Тому в разі необхідності звільнити простір, стілець можна компактно скласти і прибрати.Модель випускається без підлокітників. Для офісного стільця JACK black доступні різні кольорові рішення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Виробник | Новий Стиль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 445 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴


