| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Аляска |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 232 мм |
| Высота | 1100 мм |
Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 232 мм |
| Высота | 1100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴


