
Стул Nik для кухни, столовой, ресторанов, кафе
1 495 ₴
- В наличии
- Код: NK
+380 (66) 690-70-91
- +380 (66) 690-70-91
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- стильний стриманий дизайн для сучасного інтер'єру
- зручні сидіння та спинка в оббивці зі штучної шкіри або екошкіри
- спинка має ергономічний вигин у поперековій області
- міцні металеві ніжки мають заглушки для захисту підлоги
- стійка конструкція, широкий асортимент колірних рішень на вибір
- Матеріали основи:метал
- Матеріал оббивки:штучна шкіра, екошкіра
- Стиль:сучасний, модерн, хай-тек, мінімалізм
- Жорсткість:м'який
- Ширина:46 см
- Висота:90 см
- Особливості конструкції:зі спинкою, без підлокітників, на ніжках
- Призначення:для кухні, для вітальні, для їдальні
- Довжина/Глибина:38 см
- Тип бази:на ніжках
- Вага:4 кг
- Гарантія:1 рік
- Категория:стільці
- Країна:Україна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Черный, Серый, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 460 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 495 ₴

