
Стул Tulipan для кухни, столовой, ресторанов, кафе
1 050 ₴
- В наличии
- Код: TP
+380 (66) 690-70-91
- +380 (66) 690-70-91
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- стильний стриманий дизайн для сучасного інтер'єру
- зручні сидіння та спинка в оббивці зі штучної шкіри або екошкіри
- міцні металеві ніжки мають заглушки для захисту підлоги
- стійка конструкція, широкий асортимент колірних рішень на вибір
-
Ширина сидіння, мм 385
Глибина сидіння, мм 385
Висота виробу у нижньому положенні, мм 860
Висота виробу у верхньому положенні, мм 450
Максимальне навантаження, кг 100
Металеві елементи Алюміній, Хром
Тип тканини C, EV, MF, V, ZT
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Серый, Белый, Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 460 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴








